Система Orphus

14 травня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбулась інструктивно-методична нарада “Про готовність пунктів тестування та персоналу до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області” за участю Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, відповідальних за ЗНО в округах Полтавської області та відповідальних та їх помічників пунктів тестування.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Непорада В.М.

16 квітня 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено інструктивно-методичну нараду про хід підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Непорада В.М.

У лютому-березні 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Горішні Плавні, Гадяч, Пирятин, Кобеляки працівниками центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту проведено 22 навчання/інструктажі для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Непорада В.М.

29 січня 2019 року на базі Полтавського національного технічного університету іменіЮ.Кондратюка Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, Департаментом освіти ті науки облдержадміністрації, Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського проведено інструктивно-методичну нараду з питань особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Непорада В.М.

16 листопада 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбулася інструктивно-методична нарада з питань особливостей організації у 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Непорада В.М.

З 22 травня по 13 червня 2018 року відбулася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з одинадцяти навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Коваленко Н.А.

4 травня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено інструктивно-методичну нараду з питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Одарюк О.О.

У лютому-березні 2018 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Горішні Плавні, Гадяч, Карлівка, Кобеляки, Пирятин та Полтавського району працівниками центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту проведено 30 навчань/інструктажів для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Одарюк О.О.

31 січня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено інструктивно-методичну нараду з питань особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) 2018 року.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Непорада В.М.

5 грудня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбулася інструктивно-методична нарада з питань особливостей організації у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Одарюк О.О.
Сторінка 1 з 3

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.