Система Orphus

З метою визначення особливостей організації методичної роботи в освітньому просторі об’єднаної територіальної громади та знаходження оптимальних шляхів діяльності для досягнення мети; удосконалення знань організаторів методичної роботи в закладах освіти об’єднаної територіальної громади щодо використання сучасних форм і методів для якісного здійснення методичної роботи з педагогічними кадрами в умовах децентралізації створено Школу професійного зростання працівників органів управління освітою об’єднаних територіальних громад у Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) В.М. Золотухіна, Н.М. Жара

17 жовтня 2018 року відбулася нарада у формі вебінару для завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об'єднаних територіальних громад.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жара Н.М.

26 квітня 2018 року Лохвицький районний методичний кабінет (завідувачка Т.І.Савинська) ділився своїми надбаннями у методичній роботі з керівниками закладів освіти у створенні системи методичної роботи, яка забезпечує випереджувальну і неперервну підготовку вчителів та ефективний процес підвищення їх кваліфікації у міжкурсовий період. Учасники семінару розширили знання про можливість системного та наскрізного використання компетентнісного підходу до навчання в освітньому процесі початкової, середньої та старшої школи, ознайомившись із досвідом роботи закладів освіти Лохвицького району.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Золотухіна В.М.

14 лютого 2018 року у тренінговому центрі навчального корпусу № 2 Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся Фестиваль ідей слухачів Школи професійного зростання (15 осіб) та Школи новопризначених (22 особи) завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об'єднаних територіальних громад.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Золотухіна В.М.

21 грудня 2017 року відбулася нарада «Питання-відповідь» у формі вебінару для завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об'єднаних територіальних громад. Вебінар проведено з метою обміну оперативною інформацією та обговорення виконання основних завдань методичної служби у 2017 році.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жара Н.М.

8 грудня 2017 року згідно з планом роботи інституту відбувся тренінг «Розвиток системи предметних веб-ресурсів» для координаторів об’єднаних територіальних громад, які відповідають за функціонування освітніх веб-ресурсів.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Козлов О.Є.

16 листопада 2017 року на базі Кобеляцького районного методичного кабінету відбувся обласний семінар-практикум завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об'єднаних територіальних громад «Роль методичної служби у формуванні професійної компетентності педагогічних працівників для реалізації Концепції «Нова українська школа».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Золотухіна В.М.

Відповідно до плану роботи ПОІППО ім. М.В. Остроградського 26 жовтня 2017 року методисти інституту Шостя С.П., Козлов О.Є. та Тимчук О.В. провели обласний тренінг для методистів методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об’єднаних територіальних громад, які ведуть питання впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах, «Хмарні технології в діяльності загальноосвітнього навчального закладу».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Козлов О.Є.

3 жовтня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено спільне засідання Школи професійного зростання та Школи новопризначених завідувачів (директорів) методичних кабінетів (центрів) районів, міст, ОТГ у формі тренінгу за темою «Техніки психологічної безпеки керівника».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жара Н.М., Муліка К.М.

23 серпня 2017 року на базі Шишацького районного методичного центру відбулася обласна тематична інструктивно-методична нарада для керівників методичних служб Полтавської області «Нова українська школа: завдання методичних служб на 2017-2018 н.р.» (всього 35 учасників).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Н.М.Жара, В.М.Золотухіна
Сторінка 1 з 4

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.