Система Orphus

7 травня 2019 року в ПОІППО зібралися керівники опорних шкіл, щоб уточнити для себе і краще розібратися, якою може бути Нова українська школа, які особливості науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та в чому суть компетентнісного підходу. Відповіді на ці та інші запитання шукали у рамкахобласного семінару-тренінгу «НУШ: реалізація компетентнісного підходу у початковій школі» (за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І.

Якою може бути опорна школа? Чим її діяльність може відрізнятися від школи, звичної для кожного? Як допомогти учням, батькам, вчителям у тандемі працювати над гармонійним розвитком дитини, навчити її втілювати в життя свої мрії, встановлювати позитивні стосунки з оточенням? Як згуртувати єдиний колектив з учнів, батьків, вчителів та представників громади, що працюватиме на реалізацію пріоритетних завдань Нової української школи?

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І.

Як допомогти учням гармонійно розвиватися, навчити їх втілювати в життя свої мрії, встановлювати позитивні стосунки з оточенням? Як згуртувати колектив учнів і вчителів на реалізацію пріоритетних завдань Нової української школи? Як сформувати ключові звички і розробити власну стратегію «Лідер у мені»?

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І., Городницька Я.М.

25 березня 2019 року на базі спеціалізованої школи № 6 м. Лубни відбувся тренінг для вчителів початкових класів — учасників регіонального експерименту “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти” на базі загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2017–2022 роки”, організований і проведений викладачами кафедри менеджменту освіти ПОІППО Т. В. Водолазською і Н. І. Курмишевою.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І.

20 березня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся обласний семінар для керівників закладів освіти «Школа молодого керівника».Тему семінару «На шляху до інклюзії: як працювати з учнівською багатоманітністю в школі» було обрано, як одну із актуальних на даний час.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Токаренко Н.П., Паламаренко Л.Й.

22 березня 2019 року з метою реалізації завдань Меморандуму між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) на базі Полтавського обласного інституту післядипломної освіти ім.М.В.Остроградського відбулася публічна дискусія за участю керівників закладів освіти області з теми “Незаконна агітація в школах: наслідки для мене і для країни”.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Королюк С.В.

14 березня 2019 року у рамках Тижня Відкритого Уряду в Полтавському інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М,В. Остроградського відбувся  круглий стіл «Як підвищити рівень громадської участі у реалізації державної регіональної політики у сфері освіти». У ньому взяли участь науково-педагогічні працівники інституту, методисти відділів освіти і вчителі шкіл області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Гавриш Р.Л.

5 березня 2019 року на базі Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області відбувся семінар-тренінг «Самооцінювання якості діяльності школи» в рамках проекту «Школа як осередок розвитку громади».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Королюк С.В.

У перший день весни у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського пройшов освітній івент «Нова українська школа: відповідальне лідерство», що об’єднав небайдужих освітян до розбудови Нової української школи. Мета заходу – просування освітніх програм із формування культури лідерства в Україні, налагодження партнерського діалогу між учасниками освітнього процесу, які впроваджуватимуть ці освітні програми.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Водолазська Т.В.

5 лютого 2019 року кафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остро-градського проведено семінар-тренінг “Самооцінювання якості діяльності школи” на базі Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Королюк С.В.
Сторінка 1 з 12

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.