Система Orphus

У Гадячі проведено І (міський) етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят»

15 травня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради проведено І (міський) етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят», що проводиться метою виявлення та підтримки талановитих та обдарованих дітей дошкільного віку, активізаціїтворчого потенціалу дошкільнят.

 

У такому масштабному яскравому святі взяли участь понад 60 юних талантів дошкільного віку. Свою творчість демонстрували маленькі учасники із 6 закладів дошкільної освіти м. Гадяча, і викликали у глядачів – батьків та педагогів – не лише почуття гордості, але й справжнього захвату!

Привітав учасників фестивалю Майборода С.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Фестиваль об’єднав учасників різних жанрів та номінацій: «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Гра на музичних інструментах», «Літературна творчість». Були представлені найрізноманітніші номери, не схожі один на одного, у кожному номері була своя родзинка і неповторність.

Святкова сцена, яскраві костюми маленьких зірочок, їхні посмішки, підтримка батьків, дідусів та бабусь, вихователів і керівників закладів створювали неперевершену атмосферу творчого свята. Декламування гуморесок, віршів, танці, пісні та гра на музичних інструментах зачаровували і нікого не залишили байдужим. 

Висловлюємо подяку всім, хто був причетний до підготовки та проведення фестивалю: батькам, керівникам та педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти, учням та педагогам Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4. І, звичайно, величезна подяка нашим вихованцям: за талант, творчість, стійкість та витримку!

На завершення всі учасники фестивалю отримали дипломи та подарунки. Кращі номери будуть представлені на ІІ (обласному) етапі фестивалю дитячої творчості «Сузір'я талановитих дошкільнят». Фестиваль запалив багато маленьких зірочок. Сподіваємося, що він буде впевненим стартом для юних артистів і стане традиційним у нашому місті.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Т.П. Аколович, С.М. Майборода

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.