Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

11 лютого 2019 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому були розглянуті питання «Про особливості військово-патріотичного виховання та викладання предмета «Захист Вітчизни» у закладах освіти області» (доповідач: Сич О.В., методист центру методології та методики формування цінностей); «Про діяльність консультаційно-методичного центру» (доповідач: Бобер І.М., методист консультаційно-методичного центру).

Бобер Ілона Михайлівна у своєму виступі зазначила, що консультаційно-методичний центр створений у 2003 році, який забезпечує підвищення кваліфікації педагогічних працівників різних категорій південного регіону області, ознайомила з метою діяльності центру, доповіла про особливості організації науково-практичних заходів на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році, а також визначила пріоритетні напрямки діяльності центру.

Сич Олег Васильович у своєму виступі проаналізував стан викладання «Захисту Вітчизни» в закладах загальної середньої освіти області. Особливу увагу було звернено на реалізацію у 2017-2018 роках обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л. А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.