Система Orphus

Про нараду з питань реєстрації на ЗНО - 2019

29 січня 2019 року на базі Полтавського національного технічного університету іменіЮ.Кондратюка Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, Департаментом освіти ті науки облдержадміністрації, Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського проведено інструктивно-методичну нараду з питань особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році.

До участі у нараді запрошувалися відповідальні за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах (містах) області, об’єднаних територіальних громадах (62 особи), відповідальні за пункти реєстрації закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації (29 осіб) та закладів професійно-технічної освіти (29 осіб).

На заході були присутні начальник організаційно-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Шматько О.Є., методист організаційно-методичного відділу Чередник К.І., завідувач центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти ПОІППО Кравченко Т.О., методист центру зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Барболіна Н.М.

Розглянуто нормативно-правову базу ЗНО-2019, основні питання щодо порядку та алгоритму реєстрації учасників ЗНО-2019, наголошено на можливості виникнення нестандартних ситуацій під час реєстрації учасників та вказані шляхи їх усунення.

Особлива увага зверталася на порядок проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО в 2019 році для осіб, що завершують здобуття повної загальної середньої освіти в поточному році.

Учасники наради отримали вичерпні відповіді на всі запитання, що виникали у ході роботи.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Непорада В.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.