Система Orphus

Зустріч з авторами підручників НУШ

У Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського 25 січня 2019 року відбувся практичний семінар з проблеми “Нова українська школа — як зробити дитину успішною і щасливою: швидка й актуальна допомога від видавництва “Оріон” за участі Ірини Красуцької, головного редактора видавництва “Оріон” та Ірини Грущинської, автора підручників “Я досліджую світ” для 1-2 класу НУШ.

 

До участі у семінарі були запрошені учителі 1-х класів закладів освіти області, які працюють за програмою О. Я. Савченко.

Мета семінару: через залучення до практичної діяльності ознайомити учасників з особливостями організації освітнього процесу в умовах запровадження Концепції Нової української школи; сучасними методиками організації освітньої діяльності з підручниками нового покоління — новими, оригінальними, ілюстрованими, креативними. Саме такі книги мають на меті навчити дитину мислити критично та застосовувати знання на практиці.

Зустріч пройшла в цікавій пізнавальній атмосфері. Педагоги  вкотре  переконалися, що  Нова українська школа – це, найперше, шлях до пізнання себе як учителя нового формату, адже сучасній школі сьогодні потрібний учитель, який міг би постійно оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Крилевець М.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.