Система Orphus

Рефреш-тренінг для майстер-тренерів та координаторів пілотних регіонів проекту DOCCU

6-7 грудня 2018 року представники Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В Остроградського взяли участь у рефреш-тренінгу для регіональних координаторів та майстер-тренерів проекту DOCCU.

 

Тренінг проведено з метою обміну досвідом щодо подальшого впровадження проекту, упорядкування уніфікованих програм, формування команди тренерів для роботи у 2019-2022 роках.

Учасники тренінгу продемонстрували заняття з використанням ресурсів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/OПЛ): посібників Ради Європи з серії «Живемо в демократії» та освітньої міжнародної онлайн-платформиhttps://www.living-democracy.com.ua.

В інтерактивній формі розглянули концептуальну модель компетентностей Ради Європи, 9 ключових понять як основи навчання ОДГ/ОПЛ, працювали над уніфікованими програмами та їх впровадженням в систему підвищення кваліфікації, обговорили актуальні питання навчання дорослих.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Єщенко М.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.