Система Orphus

Визначено переможців відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського спільно з Департаментом освіти і науки та Полтавським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України проводить всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019» на обласному рівні. Цього року Міністерством освіти і науки України визначені номінації: «Вчитель інклюзивного класу», «Основи здоров’я», «Географія» та «Захист Вітчизни».

 

На участь у другому (регіональному) турі конкурсу «Учитель року – 2019» зареєструвалося 67 учасників.

21 грудня на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено відбірковий етап другого (регіонального) туру конкурсу.

Учасники представляли власний досвід, захищали проекти та дослідження, виконували тестові завдання з фаху та методики викладання відповідних навчальних предметів. Попередньо члени журі ознайомилися з надісланими матеріалами конкурсантів.

До складу фахових журі увійшли методисти, науковці, учителі області, представники громадських організацій та батьківської громадськості.

Після всіх проведених випробувань члени журі обрали 20 найкращих – по 5 у кожній із 4 номінацій.

Фінальний етап другого (регіонального) туру конкурсу відбудеться з 28 по 31 січня 2019 року. У цей період на конкурсантів чекають нові випробування: практична робота, методичний практикум та урок, які пройдуть на базі закладів загальної середньої освіти м. Полтави. А вже 31 січня 2019 року високоповажне журі оголосить четвірку кращих, котрі представлятимуть Полтавщину у заключному турі найпрестижнішого конкурсу фахової майстерності педагогічних працівників.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти.

«Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих педагогів України, але й частина нової освітньої політики, яка визначає провідну роль педагога у суспільстві», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Перебіг конкурсу висвітлюється на офіційному сайті обласного конкурсу «Учитель року» (http://ur.poippo.pl.ua/).

Бажаємо конкурсантам творчої наснаги та успіхів у подальших випробуваннях!

 

Географія

 

Захист Вітчизни

 

Основи здоров'я

 

Вчитель інклюзивного класу

 

Тестування

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Дика І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.