Система Orphus

Про тренінг з креслення «Використання графічних редакторів на уроках креслення»

29 листопада 2018 року на базі кафедри нарисної геометрії та графіки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся тренінг з креслення «Використання графічних редакторів на уроках креслення».

Мета: Актуалізація знань та пошук шляхів вирішення проблеми формування графічних компетентностей на уроках креслення з використанням графічних редакторів.

У заході взяли участь вчителі креслення Полтавщини, учасники ОСДГ “Проектування як метод пізнання в освітній галузі “Технології”, науковці ПНТУ імені Юрія Кондратюка.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернувся Воронцов Олег Вікторович, кандидат технічних наук, доцент , завідувач кафедри нарисної геометрії та графіки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, який розкрив питання “Формування графічних компетентностей з використанням ІКТ”.

Питання STEM-освіти як напряму інноваційного розвитку сучасної технологічної освіти висвітлила Чемшит Валентина Григорівна, методист вищої категорії відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, відмінник освіти України, лауреат Премії імені І.Г. Ткаченка.

Досвідом роботи використання графічних редакторів на уроках «Технології» у 10-11 класах за оновленою програмою (навчальний модуль «Креслення») поділився Рашин Ігор Анатолійович, учитель-методист Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Л.І. Бугаєвської з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Горішньоплавнівської міської ради, відмінник освіти України.

Практикум з використанням графічних редакторів модераторували Бойко В.А. та Воронцов О.В.

Учасники тренінгу виконували завдання (як за допомогою креслярського приладдя, так і графічних редакторів):

– побудова графічних зображень;

– виконання технічних схем;

– деталювання складальних креслень;

– перерізи та розрізи при виконанні креслень предметів;

– зображення на будівельних креслениках;

– виконання технічних схем;

– побудова видів деталей;

– використання графічних редакторів.

Наприкінці заходу учасники розв’язали олімпіадні та конкурсні завдання з креслення для учнів 8-11 класів за попередні роки.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.