Система Orphus

Відбулися перші тренінгові сесії (ІІ етап) для педагогічних працівників закладів освіти Полтавської області у межах експерименту «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті»

17, 18, 29, 30 жовтня в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулися перші тренінгові сесії для керівників, вчителів та практичних психологів закладів освіти Полтавської області у межах реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті». У навчанні взяли участь 77 педагогічних працівників.

 

Заходи відбулися з урахуванням індивідуальних освітніх запитів та очікувань учасників. Основні види роботи тренінгів відповідали особистісно зорієнтованій андрагогічній парадигмі навчання і були спрямовані на забезпечення екопсихологічних умов для розвитку конкурентоздатності та реалізації індивідуальних освітніх траєкторій педагогічних працівників в аспекті самореалізації особистості в умовах змін.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): В.А. Маслова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.