Система Orphus

Завершився перший етап тренінгових сесій для керівників закладів освіти та практичних психологів Полтавської області у межах реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня

15, 27 червня в  Полтавському обласному  інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося завершення першого етапу тренінгових сесій для керівників закладів освіти та практичних психологів Полтавської області у межах реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті». Усього було проведено три сесії для кожної з трьох груп учасників, які беруть участь у дослідно-експериментальній роботі.

 

15 червня у тренінгу брали участь  25 керівників закладів дошкільної освіти   та загальної середньої освіти з Карлівського, Решетилівського, Хорольського, Лубенського районів та міст Горішні Плавні, Лубни. Основні види роботи тренінгу відповідали особистісно зорієнтованій андрагогічній парадигмі навчання та були спрямовані на забезпечення екопсихологічних умов для розвитку конкурентоздатності керівників закладів освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

27 червня відбулися тренінги для 26 практичних психологів міста Полтава та Полтавського району.

Програми тренінгів формувалися з урахуванням запитів, очікувань учасників, отриманих у режимі попереднього онлайн-опитування. Формування спільного проблемно-тематичного поля, активність і зацікавленість учасників сприяли розв’язанню низки проблем щодо особливостей роботи в Новій українській школі. 

Усі учасники отримають сертифікати, що засвідчують участь у тренінгу з розвитку психологічної компетентності на засадах екофасилітативного підходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Маслова В.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.