Система Orphus

На засіданні вченої ради висвітлено питання про впровадження освітньої технології «Дебати» в закладах освіти Полтавської області

Відповідно до плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського на 2018 рік 20 червня 2018 відбулося засідання вченої ради ПОІППО, на якому розглядалося питання «Про впровадження освітньої технології “Дебати” в освітній простір Полтавщини».

 

Ольга Анатоліївна Красницька, методист центру методології та методики формування цінностей, ознайомила присутніх з історією виникнення інтелектуальної гри «Дебати», її поширенням в інших країнах світу і Україні в тому числі, особливостями проведення, складом команд. Учасники Полтавщини із закладів загальної середньої та позашкільної освіти в ній беруть участь вже 20 років. Представлено тематику дебатів за останні роки та динаміку переможців. З метою поглиблення знань педагогів про освітній потенціал навчальних дебатівПолтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського щорічно восени організовує тренінги, дебатні майстерні для педагогів області.

В обговоренні питання взяли участь Сергій Федорович Клепко, д.філос.н., доцент, проректор з наукової роботи ПОІППО ім.М.В.Остроградського, Зоя Миколаївна Канівець, к.п.н., доцент кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім.М.В.Остроградського.

Вченою радою прийняті наступні рішення:

1. Виступ методиста центру методології та методики формування цінностей Красницької Ольги Анатоліївни щодо впровадження освітньої технології «Дебати» в освітній простір Полтавщини взяти до відома.

2. Вивчити вплив упровадження освітньої технології «Дебати» в закладах освіти області на загальну успішність учнів.

Красницька О.А., протягом року

3. Вивчити досвід педагогічних працівників міста Полтави щодо впровадження освітньої технології «Дебати» в освітній простір міста та презентувати на курсах підвищення кваліфікації.

Красницька О.А., протягом року

 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Діденко С.Г.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.