Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбувся ректорат

11 червня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому було розглянуто питання «Про підсумки проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році» (доповідач: Гарічева Н.О., методист центру координації діяльності методичних служб); «Про впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у закладах загальної середньої освіти Полтавської області» (доповідач: Крилевець М.П., методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти).

 

У своєму виступі Гарічева Наталія Олександрівна доповіла про підсумки проведення ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017–2018 навчальному році. Полтавську область у IVетапі представляли 86 учнів. Команда Полтавщини успішно виступила, здобувши 47 дипломів переможця, що становить 54,65 % (в минулому році – 53,3%).

Крилевець Марина Петрівна доповіла про проведену роботу щодо підготовки до впровадження Нового Державного стандарту початкової освіти, який набере чинності з 1 вересня 2018 року та перші підсумки впровадження пілотного проекту Державного стандарту початкової освіти Нової української школи, куди за результатами конкурсного відбору потрапили 4 школи Полтавської області.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.