Система Orphus

У ПОІППО зустрічали талановитих дошкільнят, учасників обласного фестивалю дитячої творчості

5 червня 2018 року за ініціативи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».

 

Мета фестивалю – виявлення та підтримка талановитих та обдарованих дітей дошкільного віку, активізація їх творчого потенціалу.

Фестиваль проводився за такими номінаціями:

-       «Образотворче мистецтво (малювання, аплікація, конструювання з паперу)»;

-       «Музичне мистецтво (спів, танці)»;

-       «Гра на музичних інструментах»;

-       «Літературна творчість (декламування віршів)».

У фестивалі взяло участь близько 150 дітей дошкільного віку за різними номінаціями з 18 районів, міст, ОТГ Полтавської області. У номінаціях «музичне мистецтво», «гра на музичних інструментах», «декламування віршів» – було представлено З2 номери, у номінації «Образотворче мистецтво» – 44 творчі роботи. Учасники виконали народні та сучасні пісні, танцювальні композиції, продемонстрували виконавську майстерність у грі на музичних інструментах, декламували вірші. Художні роботи дітей були представлені на виставковій експозиції.

Привітала учасників фестивалю Ухань Олена Анатоліївна, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Корягіна Наталія Віталіївна, перший проректорПолтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, побажала учасникам фестивалю успіхів і перемог.

До складу журі були запрошені:

Тур Любов Анатоліївна, голова журі,методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського;

Канівець Зоя Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського;

Корф Ілона Вікторівна, методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського;

Курінна Олена Іванівна, викладач відділення початкового естетичного виховання Малої академії мистецтв ім. Раїси Кириченко;

Халецька Лілія Леонідівна, доцент кафедри методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського;

Дичко Юлія Романівна, музичний керівник закладу дошкільної освіти № 71 м. Полтави;

Дружиніна Анна Вікторівна, методист редакційно-видавничого відділу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Виступи оцінювались членами журі за критеріями, що визначеними у Положенні про проведення обласного фестивалю «Сузір’я талановитих дошкільнят», зареєстрованому у Головному управлінні юстиції Полтавської області 18.04.2013 року за № 33/1969:

-       виконавська майстерність;

-       рівень сценічної культури;

-       підбір репертуару (відповідність віку, оригінальність виступу).

У номінації «Образотворче мистецтво (малювання, аплікація, конструювання з паперу)»:

-       відповідність віку учасника;

-       творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення сюжету);

-       старанність та охайність оформлення роботи.

Переможцями фестивалю стали:

-       у номінації «Музичне мистецтво (спів, танці)»:

I місце - танцювальний ансамбль «Веселка», вихованці ЗДО №1 «Дзвіночок» Глобинської міської ради;

II місце – гурт «Ромашка», вихованці ЗДО № 47 «Золота рибка» м. Полтава;

III місце – хореографічний гурток «Веселий каблучок», вихованці ЗДО «Ромашка» Решетилівської міської ради;

-       у номінації «Гра на музичних інструментах»:

I місце – Харченко Аня, вихованка ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради;

II місце – Борсук Вероніка, вихованка Чорнухинського ЗДО «Берізка»;

III місце – ансамбль дітей старшого дошкільного віку «Потішечки», вихованці ЗДО №45 м. Полтава;

-       у номінації «Літературна творчість (декламування віршів)»:

I місце – Титаренко Ерік, вихованець ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради;

II місце – Юрко Артемій, вихованець ЗДО №21 «Метелик» м. Полтава;

III місце – Бубир Євгенія, вихованка Михнівського ЗДО «Сонечко» Засульської ОТГ Лубенського району;

- у номінації «Образотворче мистецтво (малювання, аплікація, конструювання з паперу)»:

I місце – Романенко Нікіта, вихованець ЗДО №42 «Зайчатко» м. Полтава;

II місце – Коропець Дарина, вихованка ЗДО «Ромашка, Сенчанської ОТГ Лохвицького району;

III місце – Горобець Ксенія, вихованка ЗДО №3 «Ромашка» Диканської селищної ради.

Переможці фестивалю нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, настільними іграми та солодощами.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Корф І.В.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.