Система Orphus

Відбувся майстер-клас для педагогів закладів дошкільної освіти «Використання фізкультурно-оздоровчих та інноваційних технологій в організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти»

За ініціативи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського 22 травня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Ромашка» Решетилівської міської ради відбувся обласний майстер-клас «Використання фізкультурно-оздоровчих та інноваційних технологій в організації освітнього процесу в ЗДО».

 

В роботі майстер-класу взяли участь 38 працівників закладів дошкільної освіти області.

Мета заходу ознайомити педагогів закладів дошкільної освіти області з упровадженням інноваційних освітніх та фізкультурно-оздоровчих технологій в освітній процес ЗДО «Ромашка». Розкрити особливості фізичного розвитку та рухової активності дітей дошкільного віку в оздоровчий період; актуалізувати знання щодо практичних умінь і навичок використання інноваційних методів і прийомів педагогічної діяльності; формувати мотивацію педагогів щодо впровадження інтерактивних методів в освітній процес, сприяти осмисленню взаємодії з позиції партнерства.

З вітальним словом до учасників звернувся Король Ігор Іванович, начальник відділу освіти, спорту, культури та туризму Решетилівської міської ради, який ознайомив зі станом та перспективами розвитку дошкільної освіти Решетилівщини.

Про діяльність закладу дошкільної освіти, особливості освітнього процесу, пріоритетні напрямки роботи розповіла Кругова Таїсія Іванівна, директор ЗДО «Ромашка» Решетилівської міської ради.

У ході практичної частини педагоги закладу дошкільної освіти «Ромашка» продемонстрували: «Подорож країною Спорту» фізкультурне заняття з елементами фітнесу (Педченко Л.В., інструктор з фізичної культури); «Водиця-чарівниця» інтегроване заняття з пріоритетом дослідницької діяльності (Макушкіна Н.В., вихователь); «Роботи-помічники» інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку (Грушко О.В., вихователь), театралізовану виставу «Семеро козенят» (вихованці старшої групи "Ромашка" вихователь Поліщук О.Ю., музичний керівник Ятло В.Г.)

Майстер-клас «Використання фізкультурно-оздоровчих технологій в організації життєдіяльності дітей в ЗДО влітку» проводила Педченко Людмила Василівна, інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти «Ромашка», яка презентувала власний досвід роботи щодо фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО, продемонструвала використання на практиці інноваційних форм роботи з дітьми дошкільного віку.

Учасники заходу обговорили можливості використання інноваційних педагогічних технологій в практиці роботи педагогів закладів дошкільної освіти та отримали методичні рекомендації з даної теми.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Пасяда М.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.