Система Orphus

Дистанційне навчання

Шановні колеги – вчителі Полтавщини!

moodle2Якщо Ви бажаєте
– підвищити кваліфікацію без відриву від виконання професійних обов’язків;
– підвищити рівень та якість самостійної роботи;
– розвинути власну інформаційну культуру, застосовуючи у навчанні сучасні інформаційні та комп’ютерні технології;
– отримати посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка,
пропонуємо дистанційні курси підвищення кваліфікації (ДПК)за різними фаховими програмами навчання.

Для того, щоб стати нашим слухачем, необхідно:
– подати замовлення у районний відділ освіти;
– володіти комп’ютерною грамотністю;
– мати доступ до Інтернет-мережі.

З організацією та змістом навчання за дистанційною формою можна ознайомитись у Положенні про дистанційне навчання» (Наказ МОН № 466 від 25.04.13 року «Про затвердження Положення про дистанційне навчання») та у Порядку організації курсів підвищення кваліфікації за дистанційною та очно-дистанційною формами навчання в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського (схвалено вченою радою ПОІППО, протокол №7 від 19.12.2013 р., зі змінами, Наказ ПОІІППО ім. М.В.Остроградського від 05.01.2015 №1 «Про затвердження змін до Порядку організації курсів підвищення кваліфікації за дистанційною та очно-дистанційною формами навчання в ПОІППО  ім. М.В.Остроградського,

зі змінами, рішення вченої ради від 22.12.2014 протокол № 7 «Про затвердження змін до Порядкуорганізації курсів підвищення кваліфікації за дистанційною та очно-дистанційною формами навчання в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського», наказ ПОІІППО ім. М.В.Остроградського від 05.01.2015 №1 «Про затвердження змін до Порядкуорганізації курсів підвищення кваліфікації за дистанційною та очно-дистанційною формами навчання в ПОІППО ім. М.В.Остроградського»,

зі змінами, рішення вченої ради від 27.09.2017 протокол № 4 «Про затвердження змін до Порядкуорганізації курсів підвищення кваліфікації за дистанційною та очно-дистанційною формами навчання в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського», наказ ПОІІППО ім. М.В.Остроградського від 29.09.2017 №01-01/269 ОД «Про затвердження змін до Порядкуорганізації курсів підвищення кваліфікації за дистанційною та очно-дистанційною формами навчання в ПОІППО ім. М.В.Остроградського»).

 

 

Дистанційна форма навчання - форма організації навчального процесу у закладах освіти (ВНЗ, ОІППО, ЗПО, ПТНЗ, ЗНЗ), яка забезпечує реалізацію дистанційного навчання та передбачає можливість отримання випускниками документів державного зразка про відповідний освітній або освітньо-кваліфікаційний рівень.

 

Відповідно до Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 № 1060-XII, наказу Міністерства освіти і науки від 25.04.2013р №466 «Про затвердження Положення про дистанційне навчання», Порядку організації курсів підвищення кваліфікації за дистанційною та очно-дистанційною формами навчання в ПОІППО ім. М.В.Остроградського, схваленого Вченою радою ПОІППО ім. М. В.Остроградського (протоколу від 19.12.2013р. № 7), та з метою активного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в післядипломну педагогічну освіту на курсах підвищення кваліфікації (КПК) педагогічних працівників в ПОІППО запроваджено платформу Moodle.

На сьогоднійшній день відповідно до робочого плану розроблено «Методичні рекомендації користувачам навчальної платформи Moodle”, де розглядаються рекомендації слухачу курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо роботи у середовищі дистанційного навчання Moodle.

Головна мета методичних рекомендацій – допомогти викладачам у розробці дистанційних курсів, а слухачам – у створенні особистого облікового запису для самостійної роботи на платформі та розміщенні власних робіт. А також з метою оптимізації процесу навчання на КПК за дистанційною та очно-дистанційною формами навчання.

 

Навчання проходить у 3 етапи:

І етап (очний) – організаційно-настановний:

–   вхідний контроль;

–   інструктивно-методичне заняття;

–   консультації викладачів;

–   складання слухачами індивідуального плану.

ІІ етап (дистанційний або самостійна робота) – дистанційний:

– керована самостійна робота слухачів;

– усі види консультування;

– виконання випускних робіт (вимоги до написання випускних робіт, перелік тем випускних робіт для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів за дистанційною формою навчання);

– проходження навчального практикуму.

ІІІ етап (очний) – заліковий:

– конференція з обміну досвідом;

     – заліки по модулям;

– захист випускних робіт;

– вихідний контроль;

– вихідне анкетування.

Література і матеріали для самостійного опрацювання для слухачів курсів дистанційного навчання (Модуль 3 і Модуль 5) завантажити

Увага! Початок занять на дистанційних курсах о 9.00 год.

Методичні рекомендації користувачам навчальної платформи moodleДодаткова інформація


E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактні особи: Поправка Вікторія Миколаївна, Пасічниченко Діана Василівна

Відповідальна за зміст сторінки В.М.Поправка

Останнє оновлення 09.01.2019

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.